KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14445134
nr 1444 5134
Nutida konstnär. Ballerina. Signerad Linnea Larsson. Olja på duk, 46x55 cm, oramad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 24 januari 2022
kl 20:26:04
1.000 kr
1.100 kr